Spektakle teatralne i zabawy animacyjne

Głównym działaniem artystycznym objazdowego Teatru Magmowcy jest wystawianie spektakli teatralnych dla dzieci oraz prowadzenie zabaw animacyjnych w placówkach oświatowych oraz kulturalnych. 

Jednak pragniemy poinformować, iż nasza firma od ponad 10 lat, jest również zapraszana do współpracy przez urzędy miast oraz gmin, spółdzielnie mieszkaniowe, galerie handlowe, fundację, firmy prywatne i agencje artystyczne. W tym czasie realizowaliśmy i pomagaliśmy w organizacji dni dziecka, mikołajek i spotkań świątecznych, pokazów mody, wystaw dedykowanych dla dzieci, wysp konsolowych, imprez pod hasłem "Witaj Szkoło" oraz niezliczonej liczby festynów, pikników i eventów!

 Zobaczcie co możemy zrobić dla Was! 

Oferta 

Spektakle dla dzieci i inne

Przedstawienia w szczególny sposób integrują publiczność, bowiem zawsze wybieramy małych aktorów, którzy pomagają nam na scenie! Spektakle trwają około 45 minut! Klikając w zdjęcie poznacie naszą pełną ofertę dla dzieci! 

Konferansjerka 

Profesjonalne, sympatyczne i pełne humoru  prowadzenie imprez dla dzieci i dorosłych! Zapewniamy nagłośnienie, rekwizyty do konkursów oraz dekoracje! 
Chcecie poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu! 

Eventy, imprezy, pikniki

Prowadzenie imprez tematycznych mamy we krwi! Organizujemy eventy bożonarodzeniowe, ekologiczne, pikniki okolicznościowe i festyny dla placówek oświatowych i kulturalnych. Jesteśmy elastyczni, chętni do współpracy i mamy mnóstwo różnych pomysłów na zabawy, konkursy oraz konkurencje! 

Programy animacyjne dla dzieci! Pogoda sprzyja organizacji imprez dla wszystkich fanów świetnej zabawy!  
Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty animacyjnej pt "Smocze Skoki" ! Podczas zabawy dzieci biorą udział w bajkowych konkursach i konkurencjach oraz tańczą w rytm szalonych smoczych piosenek! 
Warsztaty teatralne dla dzieci

Nasze warsztaty uwzględniają pracę twórczą dzieci, poprzez poznanie lalek teatralnych, same tworzą mini scenki! Do tego ćwiczenia na dykcję oraz wyobraźnie, trochę ruchu oraz improwizacji i mamy świetną zabawę, połączoną z nauką! 

Dmuchane zabawki! 

Najlepsze do skakania i zabawy! 

Fotobudka

Najlepsza pamiątka z imprez!